Kierownik budowy / kierownik robót

Mostostal Puławy S.A.  poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie jako kierownik budowy/robót  lub inspektor nadzoru robót konstrukcyjno-budowlanych przy budowie obiektów kubaturowych w budownictwie ogólnym lub przemysłowym – min. 3 lata
  • Znajomość programu MS Office, AutoCad, Ms Project, programów kosztorysowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Przygotowanie i prowadzenie robót budowlanych jako kierownik budowy lub kierownik robót w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • Przygotowanie ofert robót i udział w negocjacjach z zamawiającym
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, negocjacje i wybór podwykonawców i dostawców
  • Rozliczenia finansowe budowy, podwykonawców i dostawców (m.in. budżet budowy, harmonogramy rzeczowo-finansowe, protokoły odbioru rzeczowo-finansowe)
  • Kontrola jakości i terminowości robót
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu
  • Gotowość do pracy w Puławach oraz na terenie działania spółki na obszarze Polski

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub na dany kontrakt,
  • Planowane wynagrodzenie od 7 000 zł brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie,
  • Stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych.

Mostostal Puławy S.A.
ul.Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 81 759-09-38  wew.142

Kontakt

ul. Budowlanych 5

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44