Mostostal Puławy S.A. w ramach Generalnego Wykonawstwa realizuje obiekty w następujących segmentach rynku:
Most im. Jana Pawła II przez rz. Wisłę w PuławachArena Łódź - hala sportowo - widowiskowa w Łodzi Wytwórnia Melaminy III w Zakładach Azotowych Montaż 3 elektrofiltrów w zakładach celulozy Stendal w Niemczech

Usługi budowlano-montażowe świadczone przez Mostostal Puławy:

  • Wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych, w tym ze stali stopowych i kwasoodpornych
  • Montaż instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń w zakładach wielu branż przemysłowych
  • Budowa i uruchamianie instalacji ochrony środowiska
  • Projektowanie konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych
  • Budowa, remonty i utrzymanie obiektów mostowych
  • Wykonawstwo i montaż specjalistycznych instalacji rurociągowych, w tym podlegających odbiorom UDT

Mostostal Puławy S.A. posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę spawaczy, legitymującą się uprawnieniami UDT, SLV, TÜV.

Świadczone usługi spawalnicze: ręczne spawanie łukowe, spawanie łukowe samoosłonowym drutem proszkowym, spawanie łukiem krytym jednym drutem elektrodowym, spawanie metodą MIG, spawanie metodą MAG, spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym, spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego drutem proszkowym, spawanie metodą TIG, zgrzewanie łukiem ciągnionym kołków w osłonie łuku tuleją ceramiczną lub gazem osłonowym.

Mostostal Puławy S.A. świadczy specjalistyczne usługi dźwigowe na terenie całej Polski. Udźwig sprzętu dźwigowego w zakresie od 10t do 100t.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem (żurawie samochodowe, żurawie terenowe, żurawie gąsienicowe, żurawie wieżowe, podnośniki koszowe, podnośniki teleskopowe).

Żuraw samochodowy AC 80 Żuraw samochodowy AC 55 Żuraw samochodowy T321 Żuraw terenowy A450

Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność eksportową, która od najwcześniejszych lat istnienia firmy stanowi poważny segment jej działalności.
Obecnie Mostostal z dużym powodzeniem działa na rynkach: niemieckim, szwajcarskim, austriackim, szwedzkim, norweskim, fińskim oraz duńskim, gdzie specjalizuje się w budowie i montażu kotłów energetycznych różnego typu, elektrofiltrów, wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin. W realizacji usług eksportowych Mostostal Puławy współpracuje z dużymi światowymi korporacjami operującymi na całym świecie.

Pracownia Badań Nieniszczących wykonuje badania:

  • nieniszczące: radiograficzne, ultradźwiękowe, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne i wizualne (możliwość prześwietleń do 100 mm grubości materiału)
  • niszczące: mechaniczne, wytrzymałościowe, metalograficzne


Kontakt:
Pracownia Badań Nieniszczących
tel. 81 473 12 73

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WKS

wks

Biuro Projektowe

Biuro Projektowe

Wyposażenie techniczne

Wyposażenie techniczne

Biuro w Niemczech

Biuro w Niemczech

Aktualności

Mostostal Puławy S.A. – odpowiedzialny pracodawca w trudnych czasach

Mostostal Puławy S.A. – odpowiedzialny pracodawca w trudnych czasach

W związku z pandemią koronawirusa można zauważyć wiele niepokojących zjawisk, które wprowadzają chaos informacyjny na rynku pracy. Polska nie jest odizolowana od reszty Świata, stąd od początku trzeba było liczyć się z postępującą liczbą zachorowań. Jednak równocześnie trzeba podkreślić, że stosowanie konkretnych rozwiązań, pozwala na funkcjonowanie przedsiębiorstw i tym samym nie doprowadza do kryzysu wielu milionów Polaków. Brak pracy to dramat całych rodzin.

Będąc jednym z największych pracodawców w powiecie puławskim, Mostostal Puławy S.A. zachowując wszelkie zarządzenia oraz zalecenia związane ze środkami ostrożności i bezpieczeństwa, realizuje zaplanowane na ten rok kontrakty w kraju i zagranicą. Nie wszystkie branże mogą realizować zdalnie oferowane usługi. Trzeba podkreślić, że praca np. na budowie nie tworzy większego ryzyka zakażenia niż wyjście do sklepu. Zdrowy rozsądek oraz przestrzeganie określonych zasad pozwala na kontynuowanie pracy w naszej branży.

Jesteśmy świadomi, że Mostostal Puławy S.A. od 55 lat nie tylko oferuje pracę setkom osób, ale zapewnia byt kilku tysiącom członkom ich rodzin. Stąd pomimo pandemii staramy się stworzyć możliwości do realizacji przyjętych zleceń, a tym samym zagwarantować ciągłość wynagrodzeń dla pracowników.

W naszej branży tj. budownictwie przemysłowym współpracujemy z największymi firmami w Polsce
i całej Europie. Stąd stale zatrudniamy kolejnych pracowników. Obecnie mamy możliwość przyjęcia do pracy spawaczy, monterów, izolerów elewacji, pracowników ogólnobudowlanych. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie warunki zatrudnienia tj. umowę o pracę, ubezpieczenie oraz dodatkowe benefity. Oferowana praca na kontraktach w Niemczech i Wielkiej Brytanii daje możliwość poznania nowych ludzi, miejsc i jest odpowiednio wynagradzana.

Ze szczegółami ofert pracy na poszczególnych stanowiskach można zapoznać się na stronie internetowej https://www.mostostal-pulawy.com.pl lub wysłać CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mostostal Puławy S.A., to licząca się firma na rynku budowlanym. Specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych oraz budownictwie przemysłowym. Warto dołączyć do naszej załogi i z nami zapewnić godne życie swojej rodzinie.

Artykuł ukazał się również na stronie internetowej: https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-zewnetrzne/mostostal-pulawy-sa-odpowiedzialny-pracodawca-w-trudnych-czasach,n,1000266065.html

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Certyfikaty i uprawnienia

  • 1
  • 2

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Poczta dla pracowników