Pracownik ogólnobudowlany - Praca w Niemczech

Najważniejsze zadania i obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych (stolarskich, suchy tynk, malowanie, tapetowanie, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dopuszczenie do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
  • Dyspozycyjność i gotowość do relokacji na jeden z kontraktów na terenie Niemiec,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek pożądany).

Informacje dodatkowe:

Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zależeć będą od Państwa kwalifikacji, kompetencji i przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej. Mostostal Puławy zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych oraz transport z miejsca zakwaterowania na budowę.

Razem z życiorysem prosimy o przesłanie kopii świadectw i innych dokumentów potwierdzających przebieg kariery zawodowej.

Informacji dodatkowe uzyskać można pod numerem telefonu: +49 2132 759 576

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44