Referent ds. księgowych

Mostostal Puławy S.A.  poszukuje kandydata do pracy w Dziale Księgowości
na stanowisku

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale księgowości (pełna księgowość),
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Dokładność, staranność, terminowość, umiejętność pracy zespołowej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych  wraz z ich weryfikacją pod względem rachunkowym i formalnym, w tym analiza i weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych pod względem podatkowym
  • Prowadzenie kasy, księgowanie raportu kasowego oraz pozostałych dokumentów kasowych,
  • Aktywny udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca i roku,
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań, zestawień oraz analiz,
  • Miesięczne uzgadnianie sald kont księgowych,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Udział w obsłudze audytu zewnętrznego,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Planowane wynagrodzenie od 3.500 zł brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych w terminie do 31.05.2021 roku.

Mostostal Puławy S.A.
ul.Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 81 759-09-38  wew.142

Kontakt

ul. Budowlanych 5

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44