2019

Puławskie Dni Kariery z udziałem Mostostal Puławy S.A.

W dniu 05.12.2019 roku Mostostal Puławy S.A. uczestniczył w Dniach Kariery Zawodowej, które odbyły się w Hali Sportowej ZST w Puławach. Obecność na tym wydarzeniu jest już na stałe wpisana w kalendarz naszych działań na puławskim rynku pracy.

Czytaj więcej...

Sustainable Economy Summit - Executive Club

W dniu 27 listopada 2019 r. pan prezes T. Rybak wziął udział w piątej edycji konferencji Sustainable Economy Summit w Sheraton Grand w Warszawie.

Czytaj więcej...

XX Jubileuszowa Konferencja z cyklu Edukacja Menedżerska Budowlanych

Jak co roku Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa, działając wspólnie z Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, 22 listopada 2019 r. zorganizowało konferencję w Mazurskim Centrum Kongresowym w Hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach, w którym wziął udział prezes T. Rybak. Przewodnim hasłem  tegorocznej konferencji był temat , który warto zagłębiać i o nim rozmawiać. Konferencja stała się forum dyskusyjnym dla partnerów realizujących zadania w oparciu o ustawę o partnerstwie publiczno-prywatnym.

Mostostal Puławy uhonorowany nagrodą Budowniczy Polskiego Sportu

Mostostal Puławy uhonorowany nagrodą Budowniczy Polskiego Sportu

14 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się XX Gala Sportowa Polska. Podczas uroczystości nagrodzono osiągnięcia dwóch dekad w budowie bazy sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Czytaj więcej...

II Dzień Stali

II Dzień Stali

II Dzień Stali odbył się 7 listopada. 2019 r. w warszawskim hotelu Marriott. W wydarzeniu wziął udział pan prezes T. Rybak. Dzień stali jest wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się co roku. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 uczestników reprezentujących różne gałęzie branży budownictwa stalowego.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.