2018

XVI Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych – 9-10 października 2018 r., Józefów k. Warszawy

XVI Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych – 9-10 października 2018 r., Józefów k. WarszawyZgodnie z wieloletnią tradycją Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych odbył się w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy. W trakcie Kongresu dużo powiedziano o sytuacji na rynku konstrukcji stalowych i perspektywach jego rozwoju.

Czytaj więcej...

IX Rowerowy Wyścig po Kremówki

IX Rowerowy Wyścig po KremówkiW dniu 7 października 2018 r. nasza firma wsparła organizację IX ROWEROWEGO WYŚCIGU PO KREMÓWKI. Do udziału w rywalizacji rowerowej zostali zaproszeni Puławianie: dzieci, młodzież jak i dorośli – amatorzy oraz grupy kolarskie. Mostostal Puławy S.A. przygotował wyścig od strony technicznej i zapewnił pozostałe elementy do prawidłowego przebiegu wyścigu. Na mecie czekała na wszystkich uczestników pyszna kremówka.

 

Czytaj więcej...

Budowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Puławach

Budowa Hali Widowiskowo-Sportowej w PuławachMostostal Puławy S.A w ramach Generalnego Wykonawcy w połowie czerwca 2018r. rozpoczął realizację inwestycji pt. „Budowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Puławach”. Do zakresu prac należy kompleksowe wykonanie obiektu wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Obiekt będzie na wskroś nowoczesny pod względem architektonicznym oraz technologicznym. Hala przystosowana będzie do organizacji szeregu rodzajów imprez sportowych oraz kulturalnych i biznesowych.

Czytaj więcej...

Montaż suszarki bębnowej na terenie Zakładów Azotowych Puławy

Montaż suszarki bębnowej na terenie Zakładów Azotowych Puławy Montaż suszarki bębnowej 46 D-06 w budynku produkcyjnym K-67 w ramach II etapu budowy wytwórni nawozów granulowanych na bazie saletry amonowej – projekt 971.

 

Montaż zbiornika kulistego w ZAP

Montaż zbiornika kulistego w ZAPMontaż zbiornika kulistego w ZAPMontaż zbiornika kulistego o średnicy 12,9 m, o pojemności 11 tys.mᶟ na terenie Zakładów Azotowych Puławy. Zbiornik przeznaczony do przechowywania ciekłego CO₂ dla celów spożywczych.

 

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.