Świąteczne spotkanie w Biurze Technicznym w Niemczech

W dniu 14 grudnia 2017r. Prezes Zarządu Tadeusz Rybak wraz z przedstawicielami spółki Mostostal Puławy S.A. wziął udział w corocznym spotkaniu przedświątecznym, które zorganizowało Biuro Techniczne w Niemczech. 

Biuro Techniczne w Niemczech zostało utworzone w 1997 roku., dlatego spotkanie miało wyjątkowy charakter. Swoją obecnością zaszczycili nas nasi niemieccy partnerzy, którzy współpracują z naszą spółką oraz ks. Wojciech Dąbrowski, proboszcz parafii w Düsseldorfie. Prezes Zarządu Tadeusz Rybak podsumował rok 2017 i złożył wszystkim uczestnikom świąteczno-noworoczne życzenia. Ks. Wojciech słowem i śpiewem polskich kolęd wprowadził obecnych w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dyrektor Biura Daniel Widawski wraz z pracownikami zatroszczyli się o to, aby tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter i na długo pozostało w pamięci.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że początkowo siedziba biura znajdowała się we Freiburgu. W roku 2001 przeniesiono ją do miejscowości Meerbusch koło Düsseldorf. Biuro zajmuje się akwizycją związaną z dostawami i montażem konstrukcji stalowych, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki i instalacji przemysłowych. Najczęściej usługi świadczone przez biuro niemieckie polegają na kompleksowym wykonaniu zlecenia, obejmującym dostawę konstrukcji stalowych z Polski oraz ich montaż na terenie budowy. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych usług, stosowaniu nowoczesnych technologii wykonania oraz efektywnemu zarządzaniu Biuro intensywnie rozwija swoją działalność, pozyskując coraz więcej zleceń i uzyskując coraz lepsze wyniki.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.