Spotkanie przedświąteczne w Biurze Technicznym Mostostal Puławy S.A. w Niemczech

W dniu 30 listopada 2016r. Prezes Zarządu Tadeusz Rybak wraz z przedstawicielami spółki wziął udział w corocznym spotkaniu przedświątecznym, które zorganizowało Biuro Techniczne w Niemczech.  Od kilku miesięcy, naszym biurem w Meerbusch kieruje nowy dyrektor – Pan Daniel Widawski, dlatego tegoroczne spotkanie było okazją do podsumowania kolejnego etapu rozwoju działalności Mostostal Puławy S.A. poprzez Biuro Techniczne. Nasi niemieccy partnerzy podkreślają,  że spółka Mostostal Puławy S.A. to firma o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce, o której można śmiało powiedzieć, że jest liderem w branży i ambasadorem polskiej gospodarki w Unii Europejskiej.

Biuro Techniczne w Niemczech zostało utworzone w 1997 roku. Początkowo jego siedziba znajdowała się we Freiburgu. W roku 2001 przeniesiono ją do miejscowości Meerbusch koło Düsseldorf. Biuro zajmuje się akwizycją związaną z dostawami i montażem konstrukcji stalowych, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki i instalacji przemysłowych. Najczęściej usługi świadczone przez biuro niemieckie polegają na kompleksowym wykonaniu zlecenia, obejmującym dostawę konstrukcji stalowych z Polski oraz ich montaż na terenie budowy. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych usług, stosowaniu nowoczesnych technologii wykonania oraz efektywnemu zarządzaniu Biuro intensywnie rozwija swoją działalność, pozyskując coraz więcej zleceń i uzyskując coraz lepsze wyniki.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.