Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.

29 listopada 2016 r. odbyły się warsztaty z cyklu Akademii Menedżera, tym razem w Wytwórni Konstrukcji Stalowych MOSTOSTAL PUŁAWY S.A. Tematyka spotkania związana była z „rozwiązywaniem problemów wg Lean”. Zajęcia, prowadzone przez trenerów Lean Enterprise Institute zostały podzielone na dwie części. Podczas pierwszej uczestnicy zapoznali się z teoretyczną stroną zagadnień związanych z ich tematyką. Część druga odbyła się w zakładzie produkcji konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A. i dotyczyła praktycznych zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązywań problemów wg Lean. Warsztaty w Mostostal Puławy zakończyły pierwszy cykl Akademii Menedżera. Na rok 2017 zaplanowaną kolejną edycję, tym razem skoncentrowaną wokół zarządzania projektami.

Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.