Mostostal Puławy S.A. uhonorowany tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016”

Firma Mostostal Puławy S.A. w dniu 17 listopada 2016r., podczas Jubileuszowego XV Kongresu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich, została uhonorowana tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016”. Uroczystość odbyła się w sali pod kopułą Ministerstwa Rozwoju w Warszawie. Mostostal Puławy S.A. został wyróżniony w dowód uznania za osiągnięcia w zakresie rozwoju eksportu produkcji i montażu kotłów energetycznych oraz za dotychczasowe zaangażowanie w działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku Polski w kraju i na arenie międzynarodowej.

Podczas Jubileuszowego XV Kongresu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich Pan Prezes Tadeusz Rybak odebrał list gratulacyjny i pamiątkowy puchar, a wraz z nim inni przedstawiciele firm, które są przedstawicielami polskiej gospodarki w Europie i na całym Świecie.

Jesteśmy przekonani, że firma Mostostal Puławy S.A. będzie nadal pomyślnie przyczyniać się do umacniania prestiżu eksportu, a także zwiększania udziału Polski na międzynarodowych rynkach.

Mostostal Puławy S.A. uhonorowany tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016” / fot. Piotr Wieliczko dla Polish MarketMostostal Puławy S.A. uhonorowany tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016” / fot. Piotr Wieliczko dla Polish Market
fot. Piotr Wieliczko dla Polish Market

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.