2016

II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016

Prezes Tadeusz Rybak wziął udział w II edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016. Szczyt odbył się w dniu 5 grudnia 2016 r., w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni Szczytu brzmiał: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli m. in. Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Energii, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Środowiska Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Finansów. Organizatorem OSG 2016 było Europejskie Centrum Biznesu.

Czytaj więcej...

Spotkanie przedświąteczne w Biurze Technicznym Mostostal Puławy S.A. w Niemczech

W dniu 30 listopada 2016r. Prezes Zarządu Tadeusz Rybak wraz z przedstawicielami spółki wziął udział w corocznym spotkaniu przedświątecznym, które zorganizowało Biuro Techniczne w Niemczech.  Od kilku miesięcy, naszym biurem w Meerbusch kieruje nowy dyrektor – Pan Daniel Widawski, dlatego tegoroczne spotkanie było okazją do podsumowania kolejnego etapu rozwoju działalności Mostostal Puławy S.A. poprzez Biuro Techniczne. Nasi niemieccy partnerzy podkreślają,  że spółka Mostostal Puławy S.A. to firma o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce, o której można śmiało powiedzieć, że jest liderem w branży i ambasadorem polskiej gospodarki w Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.

Akademia Menedżera w  Mostostalu PUŁAWY S.A.29 listopada 2016 r. odbyły się warsztaty z cyklu Akademii Menedżera, tym razem w Wytwórni Konstrukcji Stalowych MOSTOSTAL PUŁAWY S.A. Tematyka spotkania związana była z „rozwiązywaniem problemów wg Lean”.

Czytaj więcej...

Prezes Zarządu Tadeusz Rybak na I FORUM KAMPANII „POLSKA CHEMIA”

W dniu 28 listopada br., Pan Prezes Tadeusz Rybak wziął udział w I Forum Kampanii „Polska Chemia” w Warszawie, które zorganizowała Polska Izba Przemysłu Chemicznego. Podczas spotkania wręczono specjalne wyróżnienie: tytuł Ambasadora Polskiej Chemii. Tytuł Ambasadora Polskiej Chemii to wyróżnienie dla przedsiębiorstw, organizacji i ich przedstawicieli za skuteczną promocję pozytywnego, odpowiadającego znaczeniu sektora dla gospodarki i społeczeństwa wizerunku branży. Tytuł jest przyznawany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego w porozumieniu z Kapitułą Kampanii „Polska Chemia”.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy S.A. uhonorowany tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016”

Mostostal Puławy S.A. uhonorowany tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016” / fot. Piotr Wieliczko dla Polish MarketFirma Mostostal Puławy S.A. w dniu 17 listopada 2016r., podczas Jubileuszowego XV Kongresu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich, została uhonorowana tytułem i pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2016”.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.