15 lat Lubelskiego Klubu Biznesu

Prezes Zarządu Mostostal Puławy SA, Pan Tadeusz Rybak wziął udział w Wielkiej Galii Jubileuszowej 15 - lecia Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu. Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu stanowi największą regionalną organizację biznesu w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 300 Członków. Podczas Gali za szczególne zasługi dla rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie Senat Stowarzyszenia i najaktywniejsi Członkowie zostali uhonorowani zarówno przez władze rządowe, jak i samorządowe Miasta i Województwa, a także przez Organy Statutowe Stowarzyszenia.

Senat Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu przyznał własne specjalne Dyplomy i Medale dla najaktywniejszych Firm-Członków LKB, w tym dla firmy Mostostal Puławy S.A.

Wieczorną Wielką Galę poprzedził Raut Ambasadorów Lubelskiego Klubu Biznesu z udziałem 40 Gości, uhonorowanych Tytułem Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu w ciągu minionych 15 lat. Bezpośrednio po Raucie nastąpiło wspólne przejście przez Bramę Grodzką do Kaplicy Św. Trójcy w Muzeum na Zamku w Lublinie, gdzie została odprawiona Uroczysta Msza Św. Dziękczynna w intencji Lubelskiego Klubu Biznesu.

15 lat Lubelskiego Klubu Biznesu15 lat Lubelskiego Klubu Biznesu

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.