Mostostal Puławy na XXII Święcie Roweru

Mostostal Puławy był jednym ze sponsorów zorganizowanego w niedzielę  28 czerwca 2015 w Lubartowie  XXII Święta Roweru. Ponad 14 tysięcy rowerzystów wzięło udział. Uczestnicy przez całą niedzielę jeździli po czterech trasach. Pierwsza liczyła 17 km, druga i trzecia po 34 km, czwarta 58 km, a piąta 36 km. Wszystkie zlokalizowane były w obrębie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego.

Mostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie RoweruMostostal Puławy na XXII Święcie Roweru

fot. Jerzy Piekarczyk (Radio Lublin)

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.