Konferencja „Budowa nowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w TAURON Wytwarzanie S.A. - Elektrownia Jaworzno III”

W dniu 8 października br. Mostostal Puławy S.A. wziął udziału w konferencji pt. „Budowa nowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w TAURON Wytwarzanie S.A. - Elektrownia Jaworzno III”.

Na konferencji wystąpili przedstawiciele Inwestora - TAURON Polska Energia S.A. i TAURON Wytwarzanie S.A., Głównego Wykonawcy - RAFAKO S.A., jego najważniejszych partnerów -firm SIEMENS AG i ENERGOPOL-SZCZECIN S.A. oraz Inżyniera Kontraktu – ENERGOPOMIAR Sp. z o.o., którzy przekazali informacje na temat podstawowych założeń projektu, sposobie jego realizacji oraz warunkach, które będą brane pod uwagę przy wyborze dostawców usług i urządzeń podczas realizacji projektu. Na konferencji zostały zaprezentowane założenia techniczno-ekonomiczne inwestycji, organizacja projektu i harmonogram jego realizacji, podział zakresu dostaw i usług oraz polityka i zasady wyboru wykonawców dla poszczególnych branż.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.