2014

Otwarcie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu

W dniu 7 listopada 2014 r. odbyło się uroczyste otwarcie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu. Mostostal Puławy realizował kluczowe zadanie w ramach tego Projektu tj. Budowa hali segregacji z częścią administracyjną i obsługą wewnętrzną Zakładu. W uroczystości brali udział przedstawiciele Inwestora - Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Zamościu, Wykonawcy, przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Władz Samorządowych i Prezydent Miasta Zamość.

Czytaj więcej...

Konferencja „Budowa nowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w TAURON Wytwarzanie S.A. - Elektrownia Jaworzno III”

W dniu 8 października br. Mostostal Puławy S.A. wziął udziału w konferencji pt. „Budowa nowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w TAURON Wytwarzanie S.A. - Elektrownia Jaworzno III”.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy na konferencji pt. „Konstrukcje Stalowe w Polsce po 10-ciu latach w Unii Europejskiej oraz szanse rozwoju do 2021 roku”

W dniach 14 – 15 października 2014 r. Pan Prezes Tadeusz Rybak wziął udział w XII Konferencji Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych pt. „Konstrukcje Stalowe w Polsce po 10-ciu latach w Unii Europejskiej oraz szanse rozwoju do 2021 roku”, która została zorganizowana przez Polską Izbę Konstrukcji Stalowych. Doroczna Konferencja odbyła się w Centrum Konferencyjnym Holiday Inn Warszawa – Józefów.

Czytaj więcej...

V Rowerowy Wyścig po Kremówki

V Rowerowy Wyścig po KremówkiW dniu 12 października 2014r. nasza firma wsparła organizację
V ROWEROWEGO WYŚCIGU PO KREMÓWKI. Impreza towarzyszyła obchodom XIV Dnia Papieskiego pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Do udziału w rywalizacji rowerowej zostali zaproszeni Puławianie: dzieci, młodzież jak i dorośli – amatorzy oraz grupy kolarskie. Mostostal Puławy S.A. przygotował wyścig od strony technicznej i zapewnił pozostałe elementy do prawidłowego przebiegu wyścigu. Na mecie czekała na wszystkich uczestników pyszna kremówka. Organizatorami było Stowarzyszenie „Rodzina”, Parafia Św. Rodziny, Urząd Miasta Puławy, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej...

Otwarcie rozbudowywanego i modernizowanego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Puławach

Otwarcie rozbudowywanego i modernizowanego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w PuławachW dniu 30 września 2014 r. odbyło się uroczyste otwarcie rozbudowywanego i modernizowanego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Puławach. W uroczystości brali udział przedstawiciele Inwestora – Zakładu Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Puławach, Wykonawcy, przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Wojewódzkich Władz Samorządowych, Władz Samorządowych i Prezydent Miasta Puław.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.