2012

Rozpoczęcie budowy w Ardley k. Oxfordu w Anglii

Mostostal Puławy S.A  5.11.2012 rozpoczął budowę w Ardley k. Oxfordu w Anglii. Dwie linie spalarni śmieci wraz z rusztami, odpopielaniem, kanałami powietrza i spalin, zasypami i podajnikami śmieci. Zakończenie przewidywane na 30.09.2013r.

OGÓLNOPOLSKIE FORUM CHEMICZNE

28 listopada 2012r. w Warszawie Pan Prezes Tadeusz Rybak wziął udział w  Ogólnopolskim Forum Chemicznym. Wystąpienie otwierające konferencję wygłosił Minister Skarbu Państwa Mikołaj Budzanowski. Ogólnopolskie Forum Chemiczne postawiło sobie za cel przedstawienie i analizę sytuacji, w jakiej znalazł się polski przemysł chemiczny na tle globalnym.

Czytaj więcej...

Budowa Holandia

Budowa Holandia27 października 2012 na budowie w Holandii przeprowadzono z sukcesem próby ciśnieniowe dla kotła CFB na biomasę.

 

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy na Konferencji pt. „Konstrukcje Stalowe Trwałe i Piękne”

W dniach 16 – 17 października 2012 r. Pan Prezes Tadeusz Rybak wziął udział w X Konferencji Pt. „Konstrukcje Stalowe Trwałe i Piękne”, która została zorganizowana przez Polską Izbę Konstrukcji Stalowych. Doroczna Konferencja odbyła się w Centrum Konferencyjnym Holiday Inn Warszawa – Józefów. Spotkanie zostało zorganizowane dla wszystkich zainteresowanych  prognozowanym rozwojem energetyki w Polsce i związanych z tym inwestycji budowlanych, szczególnie z zastosowaniem konstrukcji stalowych. Konferencja miała na celu przedstawienie perspektyw budownictwa stalowego związanego z programem budowy nowych bloków energetycznych, planowaną rozbudową i modernizacją sieci przesyłowych energii elektrycznej oraz szans dla branży związanych z rozwojem energetyki wiatrowej.

KREMÓWKI 2012

KREMÓWKI 2012W dniu 14 października 2012r. nasza firma wsparła organizację III ROWEROWEGO WYŚCIGU PO KREMÓWKI. Impreza towarzyszyła obchodom XII Dnia Papieskiego pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Do udziału w rywalizacji rowerowej zostali zaproszeni Puławianie: dzieci, młodzież jak i dorośli – amatorzy oraz grupy kolarskie.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.