2011

Most w Kocku

Most w Kocku21 grudnia 2011 r. otwarto obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej. W ciągu nowej drogi S-19 powstał most MS-5 przez rzekę Wieprz, w którego budowie uczestniczył Mostostal Puławy S.A. 220-metrowa przeprawa została zbudowana w ramach projektu: „Budowa drogi ekspresowej nr S19, odcinek Międzyrzec Podlaski – Lubartów, budowa obwodnicy Kocka i Woli Skromowskiej o dł. 7,87 km, od km 257+500 do 265+215”. Inwestorem tego przedsięwzięcia była Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie.

Czytaj więcej...

Próba wodna kotła parowego w miejscowości Goch w Niemczech

Próba wodna kotła parowego w miejscowości Goch w NiemczechW sobotę 10 grudnia 2011 Mostostal Puławy przeprowadził z sukcesem próbę wodną kotła parowego z paleniskiem rusztowym opalanym drewnem (typ OSr – 32) w miejscowości Goch w Niemczech.

Czytaj więcej...

Próba ciśnieniowa kotła sodowego w Iggesund w Szwecji

Próba ciśnieniowa kotła sodowego w Iggesund w SzwecjiW czwartek 1 grudnia 2011 Mostostal Puławy przeprowadził z sukcesem próbę ciśnieniową kotła sodowego na budowie w papierni w miejscowości Iggesund w Szwecji.

 

 

Mostostal Puławy na budowie w Kozienicach

Mostostal Puławy S.A. uzyskał w Elektrowni „Kozienice” S.A. zlecenie na realizację w ramach Generalnego Wykonawstwa inwestycji „Przebudowa estakady transportu hydraulicznego popiołu i żużla oraz rurociągów wody powrotnej ze składowiska” w ramach projektu inwestycyjnego I9040N0015.

W ramach realizacji przedmiotowego projektu firma nasza ma przełożyć estakady transportu hydraulicznego popiołu, żużla oraz rurociągów wody powrotnej.

Czytaj więcej...

Kontrakt w Estonii – pierwszy kontrakt na nowym rynku

Kontrakt w Estonii – pierwszy kontrakt na nowym rynkuZ końcem listopada Mostostal Puławy S.A. rozpoczął kontrakt dla francuskiej firmy na nowym rynku europejskim. Dotyczy on montażu kotła opalanego odpadami komunalnymi w Estonii. Zakres prac obejmuje montaż części ciśnieniowej kotła z rurociągami, rusztu paleniska oraz kanałów powietrza.
Łączna waga zmontowanych elementów będzie wynosiła 1438 t.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.