2010

Mostostal Puławy na targach POLEKO

Mostostal Puławy na targach POLEKO

W dniach 23-26 listopada 2010r. Mostostal Puławy uczestniczył w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO w Poznaniu, które zgromadziły liderów branży. Nasza firma przedstawiła swoją ofertę na wspólnym stoisku Grupy Mostostal Warszawa obok Mostostalu Warszawa i firmy AMK Kraków. Już od 30 lat Mostostal Puławy świadczy usługi z zakresu energetyki i ochrony środowiska, głównie w Europie Zachodniej oraz Skandynawii, gdzie specjalizuje się w budowie i montażu kotłów energetycznych różnego typu, elektrofiltrów, wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin. Oferta naszej firmy obejmuje elektrownie konwencjonalne, bioelektrownie, elektrownie gazowe i spalarnie odpadów komunalnych.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy Perłą Polskiej Gospodarki

Mostostal Puławy Perłą Polskiej Gospodarki

Mostostal Puławy S.A. został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskał tytuł Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Kategoria Perły Duże obejmowała firmy, których przychody z działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 mln zł. O pozycji w rankingu decydowały również m.in. dynamika przychodów, rentowność sprzedaży oraz wydajność pracy.

Czytaj więcej...

Rozbudowa zakładu przeróbki mechanicznej węgla Bogdanka

Firma Mostostal Puławy S.A. dnia 16.11.2010 podpisała umowę z Mostostal Warszawa S.A. działającym jako lider konsorcjum, którego partnerem jest ACCIONA INFRAESTRUCTURAS S.A. Umowa ta dotyczy robót budowlanych.

Czytaj więcej...

Budowa hali magazynowej z częścią socjalną

Budowa hali magazynowej z częścią socjalnąDnia 29.10.2010 firma Mostostal Puławy S.A. podpisała umowę z firmą Lubcon Polska Sp. z o.o. na wykonanie budynku hali magazynowej z częścią socjalną. Zakres robót: roboty budowlane: fundamenty i posadzki, roboty murowe, prace wykończeniowe, wykonanie i montaż konstrukcji, dostawa i montaż bram, okien, drzwi.

Czytaj więcej...

Budowa obiektów mostowych w Przemyślu

Budowa obiektów mostowych w PrzemyśluW dniu 14 października 2010r. Mostostal Puławy S.A. zawarł umowę z firmą Mota-Engil Central Europe S.A. na wytworzenie wraz z wykonaniem zabezpieczenia antykorozyjnego, transportem i montażem konstrukcji stalowej obiektów mostowych w ramach budowy wschodniej drogi obwodowej miasta Przemyśla, łączącej drogę krajową nr 77 z drogą krajową nr 28. Inwestorem jest Gmina Miejska Przemyśl.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.