Mostostal Puławy firmą na medal

Mostostal Puławy firmą na medal

W dniu 21 października 2009r. Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznał nagrody w konkursie "Budowniczy Polskiego Sportu". Zostały one wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie III Międzynarodowego Kongresu Infrastruktury Sportowej w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. X jubileuszowa edycja konkursu została zorganizowana pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz we współpracy z urzędami marszałkowskimi.

 

Mostostal Puławy firmą na medal

Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Mostostal Puławy S.A. oraz prezes Tadeusz Rybak. Nasza firma została uhonorowana wyróżnieniem "Firma na Medal" w kategorii "Generalny Wykonawca obiektów sportowych i rekreacyjnych" za rzetelne wykonawstwo obiektów sportowych ze szczególnym uwzględnieniem krytego toru kolarskiego BGŻ Arena w Pruszkowie i wielofunkcyjnej hali sportowo-widowiskowej Arena Łódź oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce. Nagrodę dla naszej firmy - medal i dyplom, odebrał z rąk Artura Partyki wiceprezes Mostostalu Puławy - Andrzej Pruchniak.

Konkurs "Budowniczy Polskiego Sportu" jest jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w kraju, w którym w sposób kompleksowy analizuje się osiągnięcia oraz przyznaje wyróżnienia osobom, instytucjom i firmom zaangażowanym w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych, w którym doceniana jest rola wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. W ramach konkursu przyznawane są wyróżnienia "Inwestor na Medal", "Firma na Medal" oraz statuetki "Budowniczy Polskiego Sportu".

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.