Jesienne spotkanie z muzyką

Jesienne spotkanie z muzyką

Jesienne spotkanie z muzyką, ze światowej sławy artystką – Małgorzatą Walewską, w piątek 16 października 2009 r. wypełniło salę widowiskową w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Wspaniałą publiczność, wśród której było wielu przyjaciół Mostostalu Puławy, naszych pracowników z rodzinami i znakomitych gości z miasta Puławy i całego regionu – przywitali gospodarze wieczoru – Pani Dyrektor POK "Dom Chemika" Renata Siedlaczek i Prezes Mostostalu Puławy S.A. Tadeusz Rybak wraz z Wiceprezesem Andrzejem Pruchniakiem. Pani Dyrektor w swoim przywitaniu podkreślała, że Mostostal Puławy od lat wspiera wszelkie inicjatywy kulturalne i jest współorganizatorem różnych przedsięwzięć społeczno-kulturalnych w naszym mieście.

 

Program przygotowany przez Panią Małgorzatę Walewską zachwycił publiczność. Oprócz przepięknej muzyki i śpiewu publiczność gromkimi brawami oklaskiwała wspomnienia, które artystka kierowała do przybyłych w trakcie koncertu. Miłym akcentem wieczoru było złożenie życzeń naszej firmie przez Panią Walewską, która doceniła 45-lat doświadczenia i dobrej marki Mostostalu Puławy S.A. Z racji wymownej daty naszego koncertu – 16 października – artystka wykonała utwór "Ave Maria" ku czci i pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II.

Po koncercie uczestnicy naszego jesiennego spotkania z muzyką, mogli osobiście spotkać się z naszym wyjątkowym gościem i otrzymać pamiątkowe autografy.

Jesienne spotkanie z muzyką Jesienne spotkanie z muzyką

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.