Mostostalowy Puchar dla Hospicjum

Mostostalowy Puchar dla Hospicjum

13 października 2008 roku prezes firmy Mostostal Puławy – Tadeusz Rybak odebrał z rąk Prezydenta Miasta Lublin – Adama Wasilewskiego wylicytowany puchar etapu Tour de Pologne. Etap, jak wiemy został zbojkotowany przez uczestników wyścigu, stąd puchary trafiły nie do rąk kolarzy, ale na aukcję.

 

Firma Mostostal Puławy po raz kolejny udowodniła, że jest niezawodna i wylicytowała puchar ufundowany Prezydenta Miasta Lublin. Nasz dar serca został przekazany Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę na te jakże potrzebną i zacną inicjatywę. Po oficjalnym przekazaniu pucharów i czeków dyrektor hospicjum – ojciec Filip – oprowadził gości po obiekcie, który w ciągu najbliższych tygodni rozpocznie realizację działań rehabilitacyjnych. Wierzymy, że dzieło ojca Filipa i wielu ludzi dobrej woli będzie z powodzeniem służyło małym pacjentom i ich rodzinom.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.