2008

Nowy kontrakt w Norwegii

W dniu 18 listopada 2008r. Mostostal Puławy S.A. podpisał umowę z firmą Alstom Power Sweden AB na wykonanie i dostawę do miejscowości Kristiansand (Norwegia) konstrukcji stalowej, filtra workowego i kanałów spalin dla instalacji oczyszczania spalin o łącznym ciężarze 768,5 ton. Okres realizacji dostaw to marzec - lipiec 2009.

Montaż kotła w Mannheim w Niemczech

W dniu 17 listopada 2008r. Mostostal Puławy S.A. rozpoczął dla firmy AE&E Inova GmbH z Niemiec montaż kotła o wadze 1515 ton w miejscowości Mannheim w Niemczech.
Przy realizacji zadania zatrudnionych jest 60 pracowników. Prace montażowe potrwają do końca sierpnia 2009.

Tytuł Wybitny Eksporter Roku 2008 dla Mostostalu Puławy S.A.

Tytuł Wybitny Eksporter Roku 2008 dla Mostostalu Puławy S.A.

W dniu 23. października 2008r. odbył się w Salonie Bałtyk Hotelu Marriott w Warszawie VI Kongres Eksporterów Polskich połączony z Galą Finałową konkursu Wybitny Eksporter Roku, podczas której przyznano nagrody najlepszym polskim eksporterom. Kongres i Gala zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich pod honorowym patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka oraz Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego.

Czytaj więcej...

Tor kolarski BGŻ Arena Konstrukcją Stalową - Realizacją Roku 2008

Tor kolarski BGŻ Arena Konstrukcją Stalową - Realizacją Roku 2008

Kryty tor kolarski BGŻ Arena w Pruszkowie zrealizowany przez Mostostal Puławy S.A. w systemie Generalnego Wykonawstwa został uhonorowany przez Polską Izbę Konstrukcji Stalowych (PIKS) tytułem Konstrukcja Stalowa - Realizacja Roku 2008. Uzyskane wyróżnienie potwierdza wysoką jakość wykonanych prac, ciekawą i nowoczesną architekturę oraz niewątpliwe walory estetyczne wykonanego obiektu, który pretenduje do miana najpiękniejszego na świecie w swojej kategorii. Przyznany tytuł jest dla nas tym cenniejszy, iż zwycięzcę konkursu wytypowali członkowie PIKS, a więc prawdziwi fachowcy reprezentujący branżę konstrukcji stalowych.

Czytaj więcej...

Mostostalowy Puchar dla Hospicjum

Mostostalowy Puchar dla Hospicjum

13 października 2008 roku prezes firmy Mostostal Puławy – Tadeusz Rybak odebrał z rąk Prezydenta Miasta Lublin – Adama Wasilewskiego wylicytowany puchar etapu Tour de Pologne. Etap, jak wiemy został zbojkotowany przez uczestników wyścigu, stąd puchary trafiły nie do rąk kolarzy, ale na aukcję.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.