2007

Gazela Biznesu 2007 dla Mostostalu Puławy

Dnia 19 grudnia 2007 roku w Teatrze Muzycznym w Lublinie obyło się uroczyste wręczenie Gazel Biznesu. W rankingu organizowanym przez „Puls Biznesu” znalazł się ponownie Mostostal Puławy. Przy tej okazji warto poinformować, że jest to kolejne tego typu wyróżnienie przyznane naszej firmie. Jesteśmy obecni na rynku od 45 lat i obserwując go, zdajemy sobie sprawę, że wiele firm nie poradziło sobie z transformacją ustrojowo-gospodarczą kraju.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

17. grudnia 2007r. miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanego i przebudowanego wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 94 nad ulicą Jamki w Dąbrowie Górniczej. Inwestycja została zrealizowana przez Konsorcjum Mostostal Puławy S.A. - KARYA Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne z kolędą

Spotkanie wigilijne z kolędą

18. grudnia 2007r. Mostostal Puławy S.A. zorganizował dla swoich obecnych oraz emerytowanych pracowników Koncert Bożonarodzeniowy. Impreza, podczas której wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” oraz Grupa Wokalna pod kierunkiem Michała Matrasa odbyła się w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

Czytaj więcej...

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa QUALITY OF LIFE 2007

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa QUALITY OF LIFE 2007

Mostostal Puławy S.A. był sponsorem X Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Jakość życia w społeczeństwie informacyjnym QUALITY OF LIFE 2007”, która odbyła się w dniach 23-25. listopada 2007r. w Kazimierzu Dolnym. Konferencja została zorganizowana przez Zakład Ekonomiki Jakości i Zarządzania Wiedzą Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pod kierunkiem pani prof. zw. dr hab. Elżbietę Skrzypek pełniącą funkcję Przewodniczącej Komitetu Naukowego Konferencji.

Czytaj więcej...

Montaż kotła w Anglii

W listopadzie Mostostal Puławy S.A. rozpoczął prace przy montażu urządzeń kotła w spalarni odpadów w Billingham koło Cleveland w Anglii. Jest to pierwszy etap prac związanych z budową tego kotła, wykonywany na zlecenie firmy Von Roll. Drugi etap polegający na montażu części ciśnieniowej kotła (427 ton) zostanie zrealizowany w terminie od lutego do października 2008 roku, ale już na zlecenie firmy DURO DACOVIĆ Termoenergetska Postrojenia d o.o.

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.