10 jubileusz uzyskania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001

W bieżącym roku Mostostal Puławy S.A. obchodzi szczególny jubileusz - 10 lat temu, tj. 11 listopada 1996r., Spółka jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała i wdrożyła, w ramach Grupy Mostostal Warszawa S.A., Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001. Był to pierwszy krok do wprowadzenia w firmie zintegrowanego systemu zarządzania.

Kolejnym etapem było wdrożenie w roku 1999 Certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskowego według norm PN-EN ISO 14 001, a w roku 2001 Certyfikatu Zarządzania Jakością według standardów NATO: AQAP 2110, uprawniający Mostostal Puławy do ubiegania się o zlecenia od podmiotów działających w ramach struktur militarnych tej organizacji. Obecnie trwają prace nad wdrożeniem Certyfikatu Systemu Zarządzania Higieną i Bezpieczeństwem Pracy według PN-N 18 001. W warunkach istniejącej konkurencji na rynku budowlanym, ale i nie tylko, posiadanie wdrożonych systemów zarządzania jakością w oparciu o standardy ISO stało się koniecznością dla firm poważnie myślących o zachowaniu pozycji lidera w branży. Jednocześnie jest to jeden z podstawowych kryteriów wyboru wykonawcy przez coraz bardziej wymagających inwestorów. Mając powyższe na uwadze Mostostal Puławy konsekwentnie odnawia, uaktualnia oraz stale udoskonala systemy ISO poprzez przeprowadzanie okresowych auditów jakości, szkolenie kadr oraz stały nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemu, dając tym samym wyraz, że jest firmą na światowym poziomie, spełniającą wszystkie wymagane i pożądane normy oraz standardy, dla której jakość jest priorytetem determinującym wszystkie działania firmy, obejmującym zarówno sferę produkcji i oferowanych usług, jak i zasoby ludzkie.

 

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.