2006

Mostostal Puławy Gazelą Biznesu 2006

Mostostal Puławy Gazelą Biznesu 2006

20 grudnia 2006r. w Teatrze Muzycznym w Lublinie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród Gazele Biznesu 2006 firmom z województwa lubelskiego, podczas której już po raz kolejny Mostostal Puławy S.A. został uhonorowany tym tytułem. Tym samym firma została zaliczona do elitarnego klubu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm, które niezależnie od warunków gospodarczych notują stałą poprawę wyników. Ranking został przygotowany przez Dziennik „Puls Biznesu” we współpracy z firmą Coface Poland.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Excellence 2006

24-26 listopada 2006r. odbyła się w Kazimierzu Dolnym IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Sposoby osiągania doskonałości organizacji w warunkach zmienności otoczenia - wyzwania teorii i praktyki Excellence 2006”, w której uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy. Organizatorem był, podobnie jak w roku ubiegłym, Zakład Ekonomiki Jakości i Zarządzania Wiedzą Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nad sprawnym przebiegiem konferencji czuwała Pani Profesor Elżbieta Skrzypek - Przewodnicząca Rady Naukowo-Programowej. Jako jeden ze sponsorów konferencji Mostostal Puławy S.A. miał możliwość zaprezentować uczestnikom konferencji w krótkim wystąpieniu firmę, jej działalność oraz osiągnięcia.

Modernizacja-przebudowa wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

Listopad 2006 - Mostostal Puławy S.A. jako lider konsorcjum: Mostostal Puławy S.A. - KARYA Sp. z o.o., podpisał umowę na modernizację - przebudowę wiaduktu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 94 nad ulicą Jamki w Dąbrowie Górniczej. Termin realizacji: grudzień 2006 - grudzień 2007

10 jubileusz uzyskania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001

W bieżącym roku Mostostal Puławy S.A. obchodzi szczególny jubileusz - 10 lat temu, tj. 11 listopada 1996r., Spółka jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała i wdrożyła, w ramach Grupy Mostostal Warszawa S.A., Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001. Był to pierwszy krok do wprowadzenia w firmie zintegrowanego systemu zarządzania.

Czytaj więcej...

Tytuł "Perła Polskiej Gospodarki" dla Mostostalu Puławy

Tytuł

Mostostal Puławy S.A. został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw za rok 2005 i uzyskał tytuł „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.