12 września 2003 - nagroda "Pracodawca Roku 2002 w Budownictwie".

12 września 2003 - odbyło się wręczenie nagród z okazji rozstrzygnięcia VI edycji konkursu "Pracodawca Roku 2002 w Budownictwie".
Kapituła Konkursu podjęła decyzję o przyznaniu statuetki i tytułu "Pracodawca Roku 2002 w Budownictwie" w grupie Firm Dużych Panu Tadeuszowi Rybakowi, Prezesowi Zarządu Mostostal Puławy S.A.
Konkurs został zorganizowany przez Krajowy Związek Pracodawców Budownictwa i był adresowany do wszystkich przedsiębiorców branży budowlanej, którzy prowadzą działalność na terenie naszego kraju. Celem konkursu było wyłonienie i promocja pracodawców, którzy sprawnie oraz rzetelnie zarządzają firmą. Laureaci byli wybierani w dwóch kategoriach:
lider w Grupie Firm Dużych (kandydatem mogła być osoba zarządzająca firmą, w której zatrudnionych jest powyżej 250 osób)
oraz lider w Grupie Firm Małych i Średnich (do 250 pracowników).
Ocenie podlegały osiągnięcia roku 2002. Kapituła Konkursu, powołana przez Zarząd Krajowego Związku Pracodawców Budownictwa, oceniła wyniki ekonomiczne firmy, analizując roczne sprawozdanie finansowe. Ocenie podlegały również inne elementy takie jak: stopień przygotowania przedsiębiorstwa do działalności na rynku unijnym, organizacja zarządzania w firmie, zakres stosowanych ubezpieczeń oraz polityka kadrowa i socjalna.
Przez pryzmat wyników, jakie osiąga firma, oceniany był człowiek, który tą firmą kieruje.
Duże znaczenie miały także osiągnięcia osobiste kandydata, czyli: ciągłość kierowania firmą, aktywność w środowisku budowlanym, działalność w różnych organizacjach.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.