2002

Grudzień 2002

W I-wszych dniach grudnia 2002 została podpisana umowa w systemie Generalnego Wykonawcy pomiędzy Mostostal Puławy S.A. a Polskim Związkiem Kolarskim na budowę toru kolarskiego w Pruszkowie. Wartość kontraktu wynosi 41,7 mln zł. Rozpoczęcie prac zaplanowano na styczeń 2003, natomiast oddanie do użytku ma nastapić z końcem 2004r.
Tor kolarski będzie jedynym w Polsce i najprawdopodobniej również w Europie Wschodnie tak prestiżowym obiektem sportowym.

25. października 2002

Odbyła się uroczystość otwarcia wiaduktu drogowego nad liniami LHS i PKP w m. Zawada w ciągu drogi krajowej nr 74 Szczebrzeszyn - Zamość.

Wiadukt w Zawadzie Wiadukt w Zawadzie

24. października 2002

Odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego na budowie Melamina III w Zakładach Azotowych Puławy. Gościem honorowym był premier RP p. Leszek Miller.
Wytwórnia Melaminy III to obecnie największa budowa w polskim przemyśle chemicznym.
Pierwsze partie melaminy opuszczą zakład w grudniu 2003r.

Melamina III Melamina III Melamina III

21. września 2002

Nastąpiło uroczyste otwarcie drugiego mostu podwieszonego w Warszawie - Mostu Siekierkowskiego. Honorowymi gośćmi imprezy byli: prezydent Aleksander Kwaśniewski, premier Leszek Miller, prymas Polski Józef Glemp oraz prezydent Warszawy Wojciech Kozak. Most Siekierkowski jest siódmą i najdłuższą stołeczną przeprawą na Wiśle.

Most Siekierkowski Most Siekierkowski Most Siekierkowski

08. września 2002

Festyn Rodzinny 2002

Odbył się IV Festyn rodzinny pod hasłem "Pożegnanie Lata". Organizatorem imprezy był Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika". Ciekawy program artystyczny i piękna pogoda przyciągnęły tłumy mieszkańców Puław i okolic. Głównym sponsorem był Mostostal Puławy S.A., który od pierwszego festynu bierze czynny udział w jego współorganizacji.

 

Czytaj więcej...

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.