Puławskie Dni Kariery z udziałem Mostostal Puławy S.A.

W dniu 05.12.2019 roku Mostostal Puławy S.A. uczestniczył w Dniach Kariery Zawodowej, które odbyły się w Hali Sportowej ZST w Puławach. Obecność na tym wydarzeniu jest już na stałe wpisana w kalendarz naszych działań na puławskim rynku pracy.

Przedstawiciele naszej firmy udzielali uczestnikom Dni Kariery wszelkich informacji istotnych z punktu widzenia osób rozpoczynających swoją karierę zawodową i zainteresowanych praktyką, stażem lub pracą w Mostostal Puławy S.A. Wiele pytań dotyczyło tego jak przebiega proces rekrutacji, jakie są możliwości rozwoju w firmie Mostostal Puławy S.A. oraz wyboru specjalizacji umożliwiających rozwój w poszczególnych sektorach budownictwa. Na wielbicieli łamigłówek czekał specjalnie przygotowany konkurs z nagrodami, dzięki któremu mogli w prosty i przystępny sposób poznać historię naszej firmy oraz segmenty jej działalności.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zainteresowanie naszą ofertą. Liczymy, że osoby, które w najbliższym czasie będą rozpoczynały swoją karierę zawodową skorzystają z naszych ofert pracy w Polsce i zagranicą.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.