Aktualności

BIZNES FORUM LKB

BIZNES FORUM LKB

W dniu 26 czerwca 2020 roku w Lublinie pan prezes Tadeusz Rybak uczestniczył w Biznes Forum, podczas którego przyznana została nagroda „Po pierwsze gospodarka”, którą otrzymało 9 przedsiębiorstw, w tym Mostostal Puławy S.A. w kategorii duże firmy.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy S.A. – odpowiedzialny pracodawca w trudnych czasach

Mostostal Puławy S.A. – odpowiedzialny pracodawca w trudnych czasach

W związku z pandemią koronawirusa można zauważyć wiele niepokojących zjawisk, które wprowadzają chaos informacyjny na rynku pracy. Polska nie jest odizolowana od reszty Świata, stąd od początku trzeba było liczyć się z postępującą liczbą zachorowań. Jednak równocześnie trzeba podkreślić, że stosowanie konkretnych rozwiązań, pozwala na funkcjonowanie przedsiębiorstw i tym samym nie doprowadza do kryzysu wielu milionów Polaków. Brak pracy to dramat całych rodzin.

Czytaj więcej...

Executive Club – XI edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo

Executive Club – XI edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo

W dniu 3 marca br. W Warszawie prezes T. Rybak miał przyjemność uczestniczyć w XI edycji konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo. Zaproszeni eksperci przybliżyli aktualne zagadnienia podczas całodniowej serii debat, podzielonych na trzy tematyczne panele dyskusyjne oraz dwa wystąpienia. Zwieńczeniem wydarzenia była wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branżach.

Europien Economic Congress Trends

Europien Economic Congress Trends

W dniu 25 lutego br. Pan prezes T. Rybak wziął udział w EEC Trends, to wydarzenie poprzedzające XII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej. W wydarzeniu udział wzięło ponad 700 gości z kraju i zagranicy. Przedsiębiorcy, eksperci i decydenci pracowali nad ostatecznym kształtem zakresu tegorocznego XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

W dniach 4.02-7.02.2020 r. Mostostal Puławy SA uczestniczył w Targach Budma 2020. Targi Budma to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowej technologii, materiałów budowlanych, architektów, wykonawców i inwestorów z Europy. W targach uczestniczyło blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2019

Multimedia

Fragment programu TVN Turbo - Megatransporty
Mostostal Puławy S.A - Proces wytwarzania konstrukcji stalowych Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.