Aktualności

Dla nas ważna jest współpraca i wymiana wiedzy oraz doświadczeń

Żyjemy w czasach nowych wyzwań. Nasza firma od wielu lat jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC). Dla nas ważna jest współpraca i wymiana wiedzy oraz doświadczeń. Jesteśmy dumni, że współtworzymy tak ważną dla rozwoju gospodarczego organizację. Poprosiliśmy Pana dr inż. Tomasza Zielińskiego Prezesa PIPC o krótką rozmowę. Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) reprezentuje branżę chemiczną wobec organów administracji publicznej krajowej i zagranicznej oraz organizacji międzynarodowych. Izba powstała w 1988 r. Pan Prezes opowiedział nam: Czym zajmuje się Polska Izba Przemysłu Chemicznego, od kiedy działa, jakie ma cele? Jak ważna jest współpraca w branży pomiędzy inwestorami a wykonawcami inwestycji do przemysłu chemicznego, petrochemicznego? Jak Mostostal Puławy S.A. włącza się w różne przedsięwzięcia realizowane przez organizację? Serdecznie zapraszamy do oglądania i dziękujemy Panu Prezesowi dr inż. Tomaszowi Zielińskiemu za rozmowę.

IX edycja KONGRESU POLSKA CHEMIA

IX edycja KONGRESU POLSKA CHEMIA

Podczas IX edycji KONGRESU POLSKA CHEMIA naszą firmę reprezentował Pan Prezes Tadeusz Rybak Kongres Polska Chemia jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej w Polsce, a także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji innowacyjnych pomysłów oraz strategii dla branży chemicznej. Sesje tematyczne bazowały na aktualnej problematyce stanowiącej przedmiot prac Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i działających przy niej komisji PIPC.

Czytaj więcej...

Prezentacja pierwszego, polskiego autobusu wodorowego

Prezentacja pierwszego, polskiego autobusu wodorowego

Zarząd Mostostal Puławy S.A. uczestniczył w prezentacji pierwszego, polskiego autobusu wodorowego. W trakcie wydarzenia Dyrektor ds. produkcji AK-PCE Polski Autobus Wodorowy poinformował, że spółka rozpoczęła produkcję 15 autobusów, które mają być gotowe na przełomie 2022 i 2023 roku.

Czytaj więcej...

Megakonstrukcje w drodze do Danii

Megakonstrukcje w drodze do Danii

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Mostostal Puławy S.A. zrealizowała drugi etap projektu na potrzeby największej w ostatnich latach inwestycji infrastrukturalnej, kolejowej w Danii tj. budowy linii lekkiej, miejskiej kolei dojazdowej, tzw. obwodnicy Kopenhagi.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.