Aktualności

XXI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa z cyklu Edukacja Menedżerska Budowlanych - Mikołajki, 25-26 listopada 2021 r.

W dniach 25-26.11.2021 r. pan prezes Tadeusz Rybak uczestniczył w konferencji w Mazurskim Centrum Kongresowym w Mikołajkach na temat „Nowe oblicze prefabrykacji w zrównoważonym zielonym budownictwie – wymagania, potrzeby”. Konferencja stała się forum dyskusyjnym dla przedsiębiorców zajmujących się prefabrykacją w różnorodnych technologiach. Była też ofertą dla samorządów, które realizują przedsięwzięcia budownictwa społecznego, socjalnego, itd. Uczestniczyło w niej liczne grono przedsiębiorców (ponad 70 osób), reprezentantów 30 firm, które zajmują się produkcją prefabrykatów dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

X edycja Top Industry Summit

27 października 2021 roku, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, odbyła się jubileuszowa X edycja konferencji „Top Industry Summit” w której uczestniczył pan prezes Tadeusz Rybak. Podczas trzech paneli dyskusyjnych oraz trzech prezentacji, eksperci omówili zagadnienia związane z czwartą rewolucją przemysłową, logistyką oraz sektorem energetycznym. Zwieńczeniem wydarzenia była wieczorna gala rozdania nagród „Diamentów Top Industry” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów z sektora przemysłu, transportu i logistyki.

XXIV Konferencja Trendy Ekorozwoju w Przemyśle Chemicznym

W dniach 13-15 pażdziernika br. w Zakopanem odbyła się XV Konferencja Trendy Ekorozwoju w Przemyśle Chemicznym, w której uczestniczył pan prezes Tadeusz Rybak. Tematyka konferencji obejmowała najistotniejsze zagadnienia z dziedzin związanych z ochroną środowiska, przedstawiając projekty rozwiązań prawnych oraz nowe i sprawdzone rozwiązania zarówno dla dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw.

XVIII Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych – 12.10.2021 r., Józefów pod Warszawą

XVIII Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych – 12.10.2021 r., Józefów pod Warszawą

W dniu 12 października pan prezes Tadeusz Rybak uczestniczył w XVIII Kongresie Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych. Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych to od wielu lat największe tego typu forum wymiany poglądów, opinii i wiedzy na temat szeroko pojętej branży budownictwa stalowego. W tym roku odbyła się 18-ta edycja tego dużego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2021

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.