Operator defektoskopu

miejsce pracy: Puławy/Cała Polska

Obowiązki:

  • obsługa sprzętu do badań NDT;
  • wykonywanie prac badawczych NDT na spoinach;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • praca przy projektach realizowanych w centrali Firmy w Puławach i/lub budowach krajowych;
  • możliwość pracy również przy projektach realizowanych na rynkach zagranicznych;

Wymagania:

  • uprawnienia operatora RT, UT, MT, PT – II stopnia wg PN-EN ISO 9712;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora NDT;
  • prawo jazdy min. B wraz z licencją ADR klasy 7 do przewozu izotopów promieniotwórczych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży budowlanej;
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy;
  • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku letniego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44