Aktualności

Kryterium uliczne o Puchar Prezesa Mostostalu Puławy S.A.

Kryterium uliczne o Puchar Prezesa Mostostalu Puławy S.A.5 sierpnia 2018 r. w Puławach odbyło się Kryterium uliczne o Puchar Prezesa Mostostalu Puławy. Trasa wyścigu przebiegała ulicami: aleja Królewska, Czartoryskich oraz Piłsudskiego. W wyścigu brali udział zawodnicy w kategoriach: Żak, Młodzik, Młodziczka, Junior Młodszy, Juniorka Młodsza, Junior, Kobiety OPEN (Juniorka + Elita) oraz U-23.

Czytaj więcej...

Daniel Staniszewski z brązem w madisonie podczas Mistrzostw Europy w Berlinie

Daniel Staniszewski z brązem w madisonie podczas Mistrzostw Europy w BerlinieW ostatnim dniu trwania Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w Berlinie po brązowy medal w madisonie sięgnęli Daniel Staniszewski (Mostostal Puławy) i Wojciech Pszczolarski.

 

 

Mistrzostwa Polski Elity w kolarstwie torowym w Pruszkowie

Mistrzostwa Polski Elity w kolarstwie torowym w Pruszkowie8 października zakończyły się Mistrzostwa Polski Elity w kolarstwie torowym w Pruszkowie. Nasz zawodnik Daniel Staniszewski wraz z Wojciechem Pszczolarskim wywalczył tytuł Mistrzowski w wyścigu Medison. W omnium zajął 2 miejsce przegrywając jednym punktem z Szymonem Sajnokiem.

 

Maciejuk mistrzem Polski w jeździe na czas

Maciejuk mistrzem Polski w jeździe na czasFilip Maciejuk wywalczył tytuły mistrzów Polski juniorów młodszych, triumfując w jeździe na czas w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Zawodnicy ścigali się w Koziegłowach, na dystansie 10 kilometrów.
W rywalizacji juniorów młodszych najszybszy był Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy). Rywale postawili przed nim trudne zadanie, gdyż drugi i trzeci - Mateusz Kostański (KLTC Konin) i Maciej Kwiatkowski (UKS Copernicus SMS Toruń) - stracili do niego odpowiednio 3 i 6 sekund. Zwycięski czas wyniósł 14 minut i 5 sekund.

KS Pogoń Mostostal Puławy wygrała klasyfikację drużynową

Zakończył się 59. Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej dla Orlików. W końcowej klasyfikacji triumfował Mark Padun, a ostatni etap padł łupem Sergiy'a Kozachenko.

Szósty, ostatni etap zakończył się na zamojskim Starym Rynku, wśród wielu kibiców i turystów odwiedzających to miasto. Na metę wpadł cały peleton, a z niego najszybszy był Sergiy Kozachenko. Za nim finiszował Tobiasz Pawlak, a trzeci był Vladyslav Kreminsyi.

Mark Padun pokonał w klasyfikacji generalnej Kozachenko o 8 sekund, a trzecią lokatę wywalczył Yurii Shumilov (21 sekund). Najlepszym z Polaków był Patryk Górecki, który uplasował się tuż za podium, na czwartym miejscu. Jego ekipa, KS Pogoń Mostostal Puławy wygrała klasyfikację drużynową. W klasyfikacji punktowej i aktywnych triumfował Kozachenko, a w górskiej najlepszy był Anton Moruha.

Źródło: pzkol.pl

Uliczne Kryterium o Puchar Prezesa Mostostalu

Uliczne Kryterium o Puchar Prezesa MostostaluW dniu 28 września 2014 odbyło się uliczne Kryterium o Puchar Prezesa Mostostalu. Organizatorem był Mostostal Puławy S.A., Urząd Miasta, MOSiR oraz Klub Sportowy „Pogoń” Puławy. Trasa przebiegała ulicami: Piłsudskiego, Aleją Królewską oraz Czartoryskich. W wyścigu brali udział zawodnicy w kategoriach: Młodzik, Młodziczka, Junior młodszy i Juniorka młodsza.

Buzile najlepszy w Wyścigu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej

Buzile najlepszy w Wyścigu Przyjaźni Polsko-UkraińskiejRoman Buzile z Ukrainy wygrał 58. Wyścig Kolarski Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im. płk Skopenki. Drużynowo najlepszą okazała się ekipa KS Pogoń Mostostal Puławy.

 

Czytaj więcej...

3 złote i 2 srebrne medale dla KS „Pogoń” Mostostal Puławy

3 złote i 2 srebrne medale dla KS Pogoń Mostostal PuławyW trwających w dniach 24-27 maja br Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kolarze KS „Pogoń” Mostostal  Puławy zdobyli łącznie 3 złote i 2 srebrne medale w kategorii U-23.

 

Czytaj więcej...

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Torowym - Pruszków 2014

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Torowym - Pruszków 2014Mistrzowie Polski
1. KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 4:15:063
I Wicemistrzowie Polski
2. KK TARNOVI - A TARNOWO POD. 1 4:18:346
II Wicemistrzowie Polski
3. ALKS STAL OCETIX IGLOTEX 4:20:051

Uzyskane wyniki: 4000m Drużynowo Mężczyzn P23

Zawodnicy Pogoń Mostostal Puławy jechali w składzie: Rafał Jeziorski, Mateusz Kazimierczak, Jakub Soliński, Wojciech Kietliński
Trener: Łukasz Świderski

Kontakt

KS Pogoń Mostostal Puławy
ul. PCK 5/11, 24-100 Puławy

Siedziba sekcji kolarskiej:
ul. Hauke Bossaka 7 - stadion sportowy

Adam Wojewódka - tel. 698 636 942

Reportaż

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

SPONSOR TYTULARNY

Mostostal Puławy S.A.

SPONSORZY WSPOMAGAJĄCY

mezapenergezapmosttermochem