Mostostal Puławy na targach POLEKO

Mostostal Puławy na targach POLEKO

W dniach 23-26 listopada 2010r. Mostostal Puławy uczestniczył w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO w Poznaniu, które zgromadziły liderów branży. Nasza firma przedstawiła swoją ofertę na wspólnym stoisku Grupy Mostostal Warszawa obok Mostostalu Warszawa i firmy AMK Kraków. Już od 30 lat Mostostal Puławy świadczy usługi z zakresu energetyki i ochrony środowiska, głównie w Europie Zachodniej oraz Skandynawii, gdzie specjalizuje się w budowie i montażu kotłów energetycznych różnego typu, elektrofiltrów, wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin. Oferta naszej firmy obejmuje elektrownie konwencjonalne, bioelektrownie, elektrownie gazowe i spalarnie odpadów komunalnych.

W ramach targów POLEKO funkcjonowały w tym roku cztery ekspozycje specjalne: Salon Czystej Energii, Salon Recyklingu, Aparatura Kontrolno-Pomiarowa oraz Nauka dla Środowiska. Impreza targowa obfitowała w specjalistyczne konferencje, seminaria, warsztaty, debaty, ale również wystawy, prezentacje, pokazy maszyn i pojazdów oraz konkursy. Równolegle do targów POLEKO odbywały się Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA oraz Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA.

Ekspozycja targów zajęła łącznie powierzchnię ponad 16.000 m2 i zgromadziła około 700 wystawców i firm reprezentowanych z 20 krajów. W czasie czterech dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających.

Mostostal Puławy na targach POLEKOMostostal Puławy na targach POLEKOMostostal Puławy na targach POLEKO

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.