Mostostal Puławy Perłą Polskiej Gospodarki

Mostostal Puławy Perłą Polskiej Gospodarki

Mostostal Puławy S.A. został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskał tytuł Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Kategoria Perły Duże obejmowała firmy, których przychody z działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 mln zł. O pozycji w rankingu decydowały również m.in. dynamika przychodów, rentowność sprzedaży oraz wydajność pracy.

Ranking Perły Polskiej Gospodarki został zorganizowany już po raz ósmy przez redakcję magazynu ekonomicznego Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN.

Perły zostały wręczone podczas uroczystej Gali, która odbyła się 19 listopada 2010r. w Zamku Królewskim w Warszawie. Honorowy patronat nad rankingiem objęli wicepremier i minister gospodarki, Waldemar Pawlak oraz prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Michał Kleiber.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.